Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL

Add your review

L950L2,900

Vaj i pastër mbrojtës dhe dekorativ i kombinuar me dyllë rezistent ndaj ujit për mirëmbajtjen e drurit të fortë, të tilla si dru tik, sofër, iroko, drurë ekzotikë.

  • Mbron dhe rigjeneron
  • Performancë e shkëlqyer
  • Rezistent ndaj kushteve të motit
  • Depërton dhe nuk formon shtresë
  • Rezistent ndaj ujit
  • Përdoret me lehtësi dhe përhapet në mënyrë fantastike
SKU: N/A

L950L2,900

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL

VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL

Vaj pa ngjyrë i trajtuar posaçërisht, i kombinuar me dyllë rezistent ndaj ujit, i destinuar për mirëmbajtjen dhe freskimin e drurëve të fortë si dru tik, sofër, iroko dhe dru të tjerë ekzotikë. I përshtatshëm për aplikime të brendshme dhe të jashtme. Plotëson vajrat natyralë të drurëve të fortë që humbin për shkak të përdorimit dhe konsumimit me kalimin e kohës. Nxjerr në pah dhe gjallëron bukurinë natyrore të drurit duke e mbrojtur nga uji, dielli, kripërat dhe substancat vajore, duke lejuar drurin të marrë frymë. Ideal për mobiliet prej druri të fortë të kopshtit dhe kuvertat. Siguron performancë të shkëlqyer; punohet lehtë dhe përhapet jashtëzakonisht mirë. Depërton në dru dhe nuk formon shtresë. Produkti nuk përmban biocide.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga yndyrat, pluhuri, vajrat, llaqet e vjetra, etj. Pastrojeni mirë me rërë për të hapur poret e drurit dhe për të hequr pluhurin.

APLIKIMI

Trazoheni mirë para aplikimit. Aplikoni 1-2 shtresa të ruajtësit Smaltoxyl TEAK OIL. Në dru të vjetër, të konsumuar dhe të pa mirëmbajtur, aplikoni një shtresë shtesë. Pesë minuta pas aplikimit të secilës shtresë, fshijeni materialin e tepërt me një leckë. Rekomandohet të aplikoni Smaltoxyl TEAK OIL një herë në vit për mirëmbajtje dhe mbrojtje të duhur dhe afatgjatë të drurëve të fortë.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me llak. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me holluesin Smaltolux WHITE SPIRIT, me ujë të nxehtë dhe sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-35 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 85%. Kushtet e pafavorshme vonojnë tharjen dhe forcimin.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar anti-gërryes VECHRO PRO MINIO EXTRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Sold by VECHRO
L1,300L5,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR ALUMININ E GALVANIZUAR OXIDOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE SMALTOFILL ACRYLLIC PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqes Boje VECHRO PRO PAINT REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË VAJI EKOLOGJIKE SMALTOLUX HYDRO

BOJË VAJI EKOLOGJIKE SMALTOLUX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,200L3,800
VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL
VAJ MBROJTËS DRURI SMALTOXYL TEAK OIL

L950L2,900

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart