Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION

Add your review

L500L5,300

Bojë emulsioni e rrafshët ekologjik për përdorim të brendshëm. Fuqi mbuluese dhe bardhësi shumë e mirë.

  • Bardhësi e shkëlqyer
  • Përhapje fantastike
  • Mbulim i shkëlqyer
  • Përfundim i lëmuar
  • Rezistencë ndaj larjes
  • E lehtë për tu përdorur
SKU: N/A Tag:

L500L5,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION

BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION

Bojë emulsioni mat ekologjike për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të reja ose rilyerjen e suvave, betonit, sipërfaqeve të përpunuara me mistri, mureve të gipsit. Boja e emulsionit ekologjike CHIEF kombinon mbulim dhe bardhësi të shkëlqyer, aplikim të lehtë dhe të këndshëm për shkak të aromës së lehtë. E lehtë për tu përdorur dhe përhapet në mënyrë të jashtëzakonshme. Zgjidhje ideale për profesionistët që kërkojnë një zgjidhje me kosto efektive, e kombinuar me një mbulim të shkëlqyer. Ka rezistencë të lartë ndaj larjes (EN 13300, kategoria 2). Përmbajtje
minimale e substancave të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga yndyrat, pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut dhe lagështisë, etj. Lyeni fillimisht duke përdorur Smaltoplast Universal Primer, ndërsa sipërfaqet me njolla nikotine, smogu, tymi radiatorësh, tymi duhani, stilolapsi me furçë, bojërash, kërpudhash, myku, lagështie, vaji, shkrimesh në mur janë lyer fillimisht duke përdorur SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përziheni mirë. Aplikoni një ose dy shtresa të emulsionit CHIEF në mënyrë të njëtrajtshme. Minimizoni shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10m² dhe me dy shtresa, do t’ju duhet 1.6Lt bojë. Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët me aplikimin paraprak të SMALTOX hydro ose CHIEF emulsion në një nuancë gri S 1502- Y për aplikimin e nuancave të verdha, S 1502-R për nuanca të kuqe, etj. ose në një nuancë të së njëjtës ngjyrë duke përdorur një bazë më të errët.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura e dhomës 8 – 30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Kushtet e këqija gjatë aplikimit mund të ndryshojnë vetitë e produktit në fund.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, , ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

ANTI-NDRYSHK OXIDOL MINIO

Sold by VECHRO
L850L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

ASTAR PARKETI SMALTOXYL HYDRO

Sold by VECHRO
L850L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA VECHRO BOND 1000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOPLAST UNIVERSAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

ASTAR VECHRO PRO ACRYLIC PRIMER

Sold by VECHRO
L400L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË VAJI EKOLOGJIKE SMALTOLUX HYDRO

BOJË VAJI EKOLOGJIKE SMALTOLUX HYDRO

Sold by VECHRO
L1,200L3,800
BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION
BOJË MAT EKO-MIQËSORE CHIEF EMULSION

L500L5,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart