Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL

Add your review

L1,300

Një vaj dekorimi me bazë uji me pak aromë që përmban filtra të veçantë UV. Teknologjia e saj revolucionare hibride kombinon vetitë e depërtimit të një vaji me qëndrueshmërinë e një akriliku. Produkti është i padepërtueshëm nga uji.

  • Me pak aromë
  • Frenon mykun
  • Rezistencë e lartë ndaj motit.
  • Aplikohet me lehtësi & thahet shpejt
  • Përmban filtra të veçanta UV
  • Rezistent ndaj ujit me klor dhe ujit të detit

L1,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL

VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL

Hibrid pa aromë, i tretshëm në ujë, vaj i ngopur, i lehtë për tu aplikuar dhe që thahet shpejt, për përfundim të shpejtë të punimeve. Është rezistent ndaj ujit me klor dhe ujit të detit! Teknologjia e saj revolucionare hibride kombinon vetitë depërtuese të vajit me qëndrueshmërinë e bojës akrilike për
rritjen e rezistencës ndaj motit. Është i papërshkueshëm nga uji dhe përmban filtra të veçantë UV dhe parandalues të mykut për mbrojtje më të madhe. Ideale për kuvertat e reja të jashtme të bëra me materiale si pisha, iroko, dru tik, etj., apo për rinovimin e tyre edhe nëse janë të ekspozuar ndaj kushteve të pafavorshme të lagështisë dhe rrezeve të diellit. Nuk rekomandohet për sipërfaqe të ndryshme nga druri si dhe për sipërfaqet në të cilat qarkullojnë mjetet me rrota.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të jetë e thatë, e pastër nga pluhurat, yndyra, vaji, boja e vjetër e ciflosur, copëza të shkëputura, etj., dhe pa gjurmë rrëshire apo produkte mbrojtëse të aplikuara më parë. Sipërfaqet e gërryera, të lyera ose të lyera me llak duhet të zmerilohen derisa të zbulohet druri i zhveshur dhe i pastër. Në rastin e drurit të planifikuar për pamje me shkëlqim/saten, gërvishteni lehtë me letër zmerile të imët. Kjo ndihmon në hapjen e poreve të drurit dhe Smaltoxyl hydro DECKING OIL të përthithet nga druri.

APLIKIMI

DECKING OIL HYDRO është i gatshëm për përdorim. Përziheni mirë përpara aplikimit. Në një sipërfaqe të përgatitur siç duhet, të thatë dhe të pastër, vendosni një shtresë DECKING OIL HYDRO përgjatë vijave të drurit. Sapo druri të humbasë pamjen e tij “të lagësht” (thahet), vendosni shtresën e dytë. Përsëritni të njëjtin proces nëse është e nevojshme. Në rastin kur druri është poroz, si dhe në kushte ekstreme si ekspozimi i vazhdueshëm në rrezet e diellit, në zona të lagështa, etj., vendosni 2-4 shtresa Smaltoxyl hydro DECKING OIL. Rekomandohet aplikimi i Smaltoxyl hydro DECKING OIL çdo 1-2 vjet ose sa herë që vërehet dëmtim, për mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e duhur dhe afatgjatë të sipërfaqeve prej druri.

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

 

Specification: VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO E LEHTË SMALTOFILL EASY PUTTY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VECHRO FAST CRET

STUKO VECHRO FAST CRET

Sold by VECHRO
L500L1,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

BOJË PLASTIKE VINYFLEX EMULSION

Sold by VECHRO
L1,000L4,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR TABELA BLACKBOARD PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË ÇIMENTOJE VINYFLEX ACRYLIC

Sold by VECHRO
L1,300L5,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTI CORROLUX HAMMER FINISH
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL
VAJ DRURI SMALTOXYL HYDRO DECKING OIL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart