Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

Add your review

L4,800L6,000

PRIMAVERA IDROPITTURA RISANANTE

Primavera është një bojë transpiruese dhe pastruese me bazë uji që do të përdoret ekskluzivisht brenda. Mbulimi i tij është i shkëlqyeshëm, ndër më të lartët në kategorinë e këtyre produkteve. Lehtë për tu aplikuar dhe me një pamje të mirë estetike. Kjo bojë përmban aditivë të veçantë të përshtatshëm për pastrimin dhe pastrimin e mureve që mund të sulmohen nga moulds që normalisht mund të zhvillohen në shtëpi. Prandaj është i përshtatshëm për ambiente që i nënshtrohen lagështisë.

L4,800L6,000

Sold by
-
@ casati.bojra
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA Bojë për pastrimin e frymëmarrjes me bazë uji për ambientet e brendshme.

PËRSHKRIM

Primavera është një bojë transpiruese dhe pastruese me bazë uji që do të përdoret ekskluzivisht brenda. Mbulimi i tij është i shkëlqyeshëm, ndër më të lartët në kategorinë e këtyre produkteve. Lehtë për tu aplikuar dhe me një pamje të mirë estetike. Kjo bojë përmban aditivë të veçantë të përshtatshëm për pastrimin dhe pastrimin e mureve që mund të sulmohen nga moulds që normalisht mund të zhvillohen në shtëpi. Prandaj është i përshtatshëm për ambiente që i nënshtrohen lagështisë.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 8/10 m2/litri
Koha e tharjes 4/6 ore
Hollimi 30 ± 10% me ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

RIGJENERUES KUNDËR MYKUT

Sold by -
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

BOJË AKRILIKE TECNOPAINT

Sold by -
L2,480L14,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU SPRAJT

PASTRUES MYKU SPRAJT

Sold by -
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

ASTAR AKRILIK JOLLY FIX

Sold by -
L1,000L10,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EURO CASATI

BOJË SMALTO EURO CASATI

Sold by -
L860L19,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË CIMENTATO PËR DYSHEME
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA
BOJË HIDROMAT ANTIMYK PRIMAVERA

L4,800L6,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart