Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË MAKINE PASTEL

Add your review

L3,500

COLOR SOLUTIONS 2K ACRYLIC MIX SYSTEM

Një sistem i përzierjes akrelike me dy komponente të shpejtë të tharjes, ka shkëlqim të lartë, eshte i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj kusheteve te paqendrueshme te motit. Raporti 2: 1 përzierës me Hardener për Topcoats H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST ose si raport 3: 1 përzierës me Hardener për Topoats 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST.

L3,500

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË MAKINE PASTEL

BOJË MAKINE PASTEL Një sistem i përzierjes akrelike me dy komponente të shpejtë të tharjes, ka shkëlqim të lartë, eshte i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj kusheteve te paqendrueshme te motit. Raporti 2: 1 përzierës me Hardener për Topcoats H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST ose si raport 3: 1 përzierës me Hardener për Topoats 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË MAKINE PASTEL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PARAKOLPI ME TEKSTUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR BODY 680 1K FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart