Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Dorezë streci për mbështjellje paletash

Add your review

  • Konstruksioni plastik
  • Pesha më e lehtë për t’u mbështjellë paletat
  • Më e lehtë dhe më e shpejtë për t’u mbështjellë paletat, mbështjellja e lehtë e filmit shtrirës nga bërthamat e letrës gjatë paketimit manual në paletë dhe pa djegie të dhimbshme të gishtave.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Dorezë streci për mbështjellje paletash

Dorezë streci për mbështjellje paletash

NR. SF-50221
DISPENSERAT E FILMIVE TË SHTRIRJES NameHAND-SAVER™
Produktet e Patentave
Prezantimi
Diametri i bërthamës: 2″ (50 mm)

Karakteristikat e veçanta të SF-50221:

Konstruksioni plastik Pesha më e lehtë për t’u mbështjellë paletat Më e lehtë dhe më e shpejtë për t’u mbështjellë paletat, mbështjellja e lehtë e filmit shtrirës nga bërthamat e letrës gjatë paketimit manual në paletë dhe pa djegie të dhimbshme të gishtave

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Dorezë streci për mbështjellje paletash

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dorezë streci për mbështjellje paletash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makinë paketimi VFFS për produktet pluhur
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Dorezë skoci per ngjtsa shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë skoci shirit portativ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Për Mbyllje Kutiash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhëse shiriti plastik
Dorezë streci për mbështjellje paletash
Dorezë streci për mbështjellje paletash
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart