Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Makineri Paketimi me Termotkurrje

1. Mbyllje perfekte pa plasaritje dhe koks për adoptimin e mbajtësit të prerësit me nanofibër dhe prerësit termo-qëndrueshëm nikrom kundër ngjitjes.
2. Rul i projektuar special me kunj për të prodhuar vrima të vogla në film për të lëshuar ajrin.
3. Mbështetje e rregullueshme e filmit rrëshqitës sipas madhësisë së objektit të paketimit.
4. Konsumi i ulët i energjisë, mesatarisht vetëm 2.5 kw/orë.
5. Me kapëse plastike termo-stabile dhe të qëndrueshme.
6. Brenda dhomës, mbështetëse e rregullueshme e paketës për të përmbushur madhësitë e produkteve të ndryshme.
7. Mund të lëvizet ose fiksohet lirshëm për kamionët me frena të fiksuar në fund të bazës mbështetëse.
8. Mund të operohet vazhdimisht për një kohë të gjatë pa mbinxehur mjedisin e ambientit.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Makineri Paketimi me Termotkurrje

Makineri Paketimi me Termotkurrje

Makineria e paketimit Hualian L-Seal Hood Shrink (BSF-5540)

Përshkrim:

Makina e paketimit të tkurrjes së kapuçit L-seal kombinon mbylljen me tkurrjen në një hap. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e filmave të tkurrjes si PVC, POF, PP etj. Dhe mbulesa transparente bën që procesi i mbylljes dhe prerjes dhe tkurrjes të jetë i dukshëm. Ajo është e pajisur me rrjetë përcjellëse çeliku inox të rregullueshme në lartësi, midis tre modeleve, makina mbështjellëse BSF-5540A përdoret për të përcjellë automatikisht produktet e paketuara në mënyrë që të dyfishojë kapacitetin e paketimit.

Karakteristikat:

1. Mbyllje perfekte pa plasaritje dhe koks për adoptimin e mbajtësit të prerësit me nanofibër dhe prerësit termo-qëndrueshëm nikrom kundër ngjitjes.
2. Rul i projektuar special me kunj për të prodhuar vrima të vogla në film për të lëshuar ajrin.
3. Mbështetje e rregullueshme e filmit rrëshqitës sipas madhësisë së objektit të paketimit.
4. Konsumi i ulët i energjisë, mesatarisht vetëm 2.5 kw/orë.
5. Me kapëse plastike termo-stabile dhe të qëndrueshme.
6. Brenda dhomës, mbështetëse e rregullueshme e paketës për të përmbushur madhësitë e produkteve të ndryshme.
7. Mund të lëvizet ose fiksohet lirshëm për kamionët me frena të fiksuar në fund të bazës mbështetëse.
8. Mund të operohet vazhdimisht për një kohë të gjatë pa mbinxehur mjedisin e ambientit.

Aplikacion:

1. Kjo makinë mbështjellëse e tkurrjes aplikohet gjerësisht për paketimin e jashtëm me tkurrje të produkteve të ndryshme, të tilla si ushqime, pije, farmaci, video disk, pajisje, kozmetikë, libra, lodra dhe produkte elektronike etj.
2. Tkurrja e mbështjelljes së produkteve të kombinuara në supermarket për promovimin e shitjeve, si ushqime, pije, kozmetikë, shtypje dhe lodra etj.
3. Të përdoret në vende ku ka kufizime në hapësirë, si supermarket, dyqan monopolizimi, zyra dhe ndonjë laborator etj.

Reth nesh

Me një staf të kualifikuar dhe me përvojë, ky dyqan ofron pajisje të avancuara dhe cilësi të lartë që mund të përdoren për prodhimin e produkteve kartonase. Produktet janë të dizajnuara për të përmirësuar produktivitetin dhe të zvogëlojnë kostot për klientët. Makineritë skoci për ngjitje kartoni janë të vlefshme për prodhimtarët që punojnë me sasi të mëdha të produkteve kartonase në sektorë si ushqimi, farmaceutik, teknologjik, etj. Dyqani gjithashtu ofron shërbime të shpejta dhe efektive për instalimin dhe mirëmbajtjen e makinerive. Në këtë dyqan, klientët mund të zgjedhin nga një sërë e gjerë e opcionesh dhe të marrin këshilla profesionale nga ekspertët në fushën e ngjitjes kartonase.

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Makineri Paketimi me Termotkurrje

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri Paketimi me Termotkurrje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makinë paketimi VFFS për produktet pluhur
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ BIG BAG SLING
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Dorezë skoci per ngjtsa shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë skoci shirit portativ
Added to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare
Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart