Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Dorezë skoci shirit portativ

Add your review

I lehtë dhe i qëndrueshëm, Scotch® Box Sealing Tape Dispenser H180 është një shpërndarës shiriti portativ, i lehtë për t’u përdorur dhe i mbajtur me dorë. Ky shpërndarës kasetë paketimi ka një dizajn me kapje pistolete që i lejon operatorit të vendosë, presë dhe fshijë shiritin me një lëvizje të lëngshme, me njërën dorë.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Dorezë skoci shirit portativ

Dorezë skoci shirit portativ

I lehtë dhe i qëndrueshëm, Scotch® Box Sealing Tape Dispenser H180 është një shpërndarës shiriti portativ, i lehtë për t’u përdorur dhe i mbajtur me dorë. Ky shpërndarës kasetë paketimi ka një dizajn me kapje pistolete që i lejon operatorit të vendosë, presë dhe fshijë shiritin me një lëvizje të lëngshme, me njërën dorë.

Scotch® Box Sealing Tape Dispenser H180 është i ndërtuar prej metali dhe plastike të qëndrueshme, mjaftueshëm i fortë për të funksionuar në mjedise transporti me volum të lartë. Frena e rregullueshme e shiritit e montuar në qendër lejon kontrollin e tensionit dhe shpërndarjen për vulosjen efektive të paketimeve dhe ndihmon operatorin të shpërndajë shiritin përgjatë shtresës së kutisë, duke parandaluar mbeturinat.

Scotch® Box Sealing Tape Dispenser H180 lejon shiritin 2 inç / 48 mm të gjerë për aplikimet e shiritit mbyllës të kutisë dhe mund të shpërndajë deri në 60 yds. / Rrotull 55 m shirit mbyllës kutie.

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dorezë skoci shirit portativ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri për mbylljen e qeseve
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Dorezë skoci per ngjtsa shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THES I MADH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart