Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash

 • Kjo makinë mbështjellëse dore është bërë me një konstruksion të fortë çelik inox për t’iu përshtatur nevojave tuaja
 • Mbajtësja e filmit ofron hapësirë të bollshme dhe mund të vendosë filma të gjerë 18″.
 • Pllakë ngrohëse e rregullueshme me fuqi 250W, siguroni çelësin individual të kontrollit të ndezjes/fikjes për të përshtatur çdo gjë që ju nevojitet, fuqi e rregullueshme për të përshtatur çdo lloj mbështjellësi
 • Përdoret gjerësisht për mbylljen e prezantimit të freskët, Kurseni kohë dhe përpjekje.
 • Mbrojtja e mbulesës me film, përdorni pastër dhe punoni si tavolinë magazinimi

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash

Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash

 • Kjo makinë mbështjellëse dore është bërë me një konstruksion të fortë çelik inox për t’iu përshtatur nevojave tuaja
 • Mbajtësja e filmit ofron hapësirë të bollshme dhe mund të vendosë filma të gjerë 18″.
 • Pllakë ngrohëse e rregullueshme me fuqi 250W, siguroni çelësin individual të kontrollit të ndezjes/fikjes për të përshtatur çdo gjë që ju nevojitet, fuqi e rregullueshme për të përshtatur çdo lloj mbështjellësi
 • Përdoret gjerësisht për mbylljen e prezantimit të freskët, Kurseni kohë dhe përpjekje.
 • Mbrojtja e mbulesës me film, përdorni pastër dhe punoni si tavolinë magazinimi

Makinë mbështjellëse me dorë Intbuying 18”/450 mm

Për paketimin e frutave dhe ushqimeve të ushqimit Fruta për mbajtje të freskët

Kjo makinë paketimi e filmit të freskët ka avantazhet e funksionimit të thjeshtë dhe të përshtatshëm dhe efikasitetit të lartë të punës; Ushqimi i freskët mund të parandalojë avullimin e ujit, të mbajë shijen e shijshme, të parandalojë ngjitjen e magazinimit në të ftohtë, të përmirësojë jetëgjatësinë, të jetë i përshtatshëm për shfaqje në temperaturë të ulët, të jetë i sigurt, higjienik dhe të përmirësojë rendin e mallrave. Është një pajisje ideale paketimi për hotele, monopol të freskët, supermarkete, fabrika të përpunimit të ushqimit etj. Është i përshtatshëm për ambalazhim të pastër dhe higjenik në hotele, dyqane monopole të freskëta, supermarkete dhe përpunim ushqimesh për të mbajtur të freskët shijen origjinale.

Reth nesh

Me një staf të kualifikuar dhe me përvojë, ky dyqan ofron pajisje të avancuara dhe cilësi të lartë që mund të përdoren për prodhimin e produkteve kartonase. Produktet janë të dizajnuara për të përmirësuar produktivitetin dhe të zvogëlojnë kostot për klientët. Makineritë skoci për ngjitje kartoni janë të vlefshme për prodhimtarët që punojnë me sasi të mëdha të produkteve kartonase në sektorë si ushqimi, farmaceutik, teknologjik, etj. Dyqani gjithashtu ofron shërbime të shpejta dhe efektive për instalimin dhe mirëmbajtjen e makinerive. Në këtë dyqan, klientët mund të zgjedhin nga një sërë e gjerë e opcionesh dhe të marrin këshilla profesionale nga ekspertët në fushën e ngjitjes kartonase.

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Për Mbyllje Kutiash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë skoci shirit portativ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ BIG BAG SLING
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Për Lidhese Shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thas të mëdhenj me formë kubike
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makinë paketimi VFFS për produktet pluhur
Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash
Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart