Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Makineri për mbylljen e qeseve

Add your review

 • Makinë automatike komerciale për vulosje të vazhdueshme
 • Makinë mbyllëse filmash
 • Makinë për paketimin e qeseve plastike
 • Makinë për vulosjen e ushqimit të fryrë
 • Makinë automatike për vulosjen e ushqimit
 • Makinë për mbylljen e ushqimit Qese me fletë Qese çaji
 • Makinë paketimi Data e printimit

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Makineri për mbylljen e qeseve

Makineri për mbylljen e qeseve

 • Makinë automatike komerciale për vulosje të vazhdueshme
 • Makinë mbyllëse filmash
 • Makinë për paketimin e qeseve plastike
 • Makinë për vulosjen e ushqimit të fryrë
 • Makinë automatike për vulosjen e ushqimit
 • Makinë për mbylljen e ushqimit Qese me fletë Qese çaji
 • Makinë paketimi Data e printimit

Veçori:

 1. Makina vulosëse miraton një mekanizëm elektronik të temperaturës konstante dhe një mekanizëm transmetimi të rregullimit të shpejtësisë pa shkallë, i cili mund të mbyllë filma plastikë të materialeve të ndryshme ose çanta të formave të ndryshme.
 2. Makina mund të pajiset me rrota ngulitjeje dhe rrota shtypjeje, të cilat mund të përdoren për të printuar datën e prodhimit në paketimin e produktit tuaj. Makina e vulosjes së vazhdueshme mund të pajiset me linja të ndryshme vulosjeje, dhe gjatësia e vulosjes nuk është e kufizuar.
 3. Përdoret gjerësisht në ushqim, mjekësi, nevoja ditore, kimikate dhe paketimin e farave. Është pajisja më e mirë e vulosjes për fabrika, dyqane dhe industri të tjera, e përshtatshme për shumë materiale të ndryshme filmike, si PP, PE, PV, OPP, PS, etj.

Parametra:

 • Tensioni: 220 V
 • Fuqia: 500 W
 • Shpejtësia e mbylljes: 0-12 M/min (e rregullueshme)
 • Gjerësia e vulosjes: 6-12 mm
 • Ngarkesa e transferimit: <5 kg
 • Pesha: 19 kg
 • Gama e kontrollit të temperaturës: 0°C-300°C
 • Gjatësia e vulosjes: e pakufizuar
 • Dimensionet: 810*385*300mm
 • Mënyra e funksionimit: mekanizëm elektrik i transmetimit të rregullimit të shpejtësisë pa shkallë
 • Modaliteti i temperaturës: termostat elektrik
 • Shënim: Duhen 3-5 ditë për të zëvendësuar motorin për produktet 110V, shpjegoni këtu, faleminderit!

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Makineri për mbylljen e qeseve

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri për mbylljen e qeseve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare
Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhëse shiriti plastik
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Dorezë skoci per ngjtsa shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thas me formë kubike për transport
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart