Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Thas me formë kubike për transport

Add your review

FIBC-të janë një nga llojet më efektive dhe ideale të paketimit për transportin dhe ruajtjen e produkteve me shumicë të thatë. Çanta të mëdha prodhohen nga pëlhura të endura me tuba ose të sheshtë polipropileni (PP).

Këto pëlhura mund të jenë të veshura ose të pa veshura dhe ndryshojnë në pesha të ndryshme në varësi të kërkesave të ngarkesës së sigurt të punës (SWL) ose faktorit të sigurisë (SF).

Një FIBC mund të jetë aq i thjeshtë sa një majë e hapur me një bazë të sheshtë që përdoret zakonisht në industrinë e ndërtimit ose si një njësi e teknologjisë së lartë e prodhuar në një mjedis prodhimi të dhomës së pastër për t’u përdorur për industritë ushqimore/farmaceutike.

Më e rëndësishmja, çdo FIBC është prodhuar për të përmbushur kërkesat specifike të një klienti.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Thas me formë kubike për transport

Thas me formë kubike për transport

FIBC-të janë një nga llojet më efektive dhe ideale të paketimit për transportin dhe ruajtjen e produkteve me shumicë të thatë. Çanta të mëdha prodhohen nga pëlhura të endura me tuba ose të sheshtë polipropileni (PP).

Këto pëlhura mund të jenë të veshura ose të pa veshura dhe ndryshojnë në pesha të ndryshme në varësi të kërkesave të ngarkesës së sigurt të punës (SWL) ose faktorit të sigurisë (SF).

Një FIBC mund të jetë aq i thjeshtë sa një majë e hapur me një bazë të sheshtë që përdoret zakonisht në industrinë e ndërtimit ose si një njësi e teknologjisë së lartë e prodhuar në një mjedis prodhimi të dhomës së pastër për t’u përdorur për industritë ushqimore/farmaceutike.

Më e rëndësishmja, çdo FIBC është prodhuar për të përmbushur kërkesat specifike të një klienti.

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thas me formë kubike për transport”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ BIG BAG SLING
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THES I MADH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makinë paketimi VFFS për produktet pluhur
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri për mbylljen e qeseve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi me Termotkurrje
Thas me formë kubike për transport
Thas me formë kubike për transport
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart