Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese

 • Mbytës me impuls manual siguron nxehtësi për të shkrirë një shtresë plastike në tjetrën dhe krijon një vulë të fortë për ruajtjen e ushqimit
 • Nuk ka nevojë për kohë parangrohjeje, shtypni dorezën poshtë për 0,2 deri në 1,5 sekondë për të mbyllur çanta në çast
 • 8 nivelet e ngrohjes së temperaturës mund të rregullohen, max. Trashësia e vulosjes 10.23 mil për mbylljen e materialeve të ndryshme me pikë shkrirjeje më të lartë ose më të ulët
 • Ndërtim i fortë për rezistencë ndaj nxehtësisë dhe jetë të gjatë
 • Madhësia kompakte është e përshtatshme për pjekje në shtëpi, furrë buke, dyqane ushqimore, dyqane me pakicë, etj.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare

Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese

Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese

përshkrim i produktit

12 5/8″ x 2 15/16″ x 5 5/16″ vulosëse manuale me impuls 8″ max. gjatësia e mbylljes dhe 8 nivele të ngrohjes me temperaturë për mbylljen e llojeve të ndryshme të qeseve, si qese plastike, qese polietileni ose mbështjellës me flluskë. Është ideal për amvisëri, shitje me pakicë, prodhime, dyqane ushqimore dhe vulosje industriale.

Karakteristikat:

 • Mbytës me impuls manual siguron nxehtësi për të shkrirë një shtresë plastike në tjetrën dhe krijon një vulë të fortë për ruajtjen e ushqimit
 • Nuk ka nevojë për kohë parangrohjeje, shtypni dorezën poshtë për 0,2 deri në 1,5 sekondë për të mbyllur çanta në çast
 • 8 nivelet e ngrohjes së temperaturës mund të rregullohen, max. Trashësia e vulosjes 10.23 mil për mbylljen e materialeve të ndryshme me pikë shkrirjeje më të lartë ose më të ulët
 • Ndërtim i fortë për rezistencë ndaj nxehtësisë dhe jetë të gjatë
 • Madhësia kompakte është e përshtatshme për pjekje në shtëpi, furrë buke, dyqane ushqimore, dyqane me pakicë, etj.

Specifikimet:

 • Madhësia e përgjithshme (LxWxH): 12 5/8″ x 2 15/16″ x 5 5/16″ (32 x 7,5 x 13,5 cm)
 • Gjatësia e vulosjes: 7 7/8” (200 mm)
 • Gjerësia e vulosjes: 1/16” (2 mm)
 • Trashësia maksimale e vulosjes: 10,23 mil (0,26 mm)
 • Koha e ngrohjes: 0,2 deri në 1,5 s
 • Tensioni: 110 V/60 Hz
 • Fuqia e impulsit: 200 W
 • Pesha neto: 2.6 lbs (1.2 kg)

Përmbajtja e paketës:

 • 1x Mbytës çantash Impulse
 • 1x Element Ngrohës Shtesë
 • 1 x fletë Teflon ekstra
 • 1x Manual Udhëzues
Njoftim:
 • Ju lutemi, shtypni dorezën kur të shpaketoni vulën pasi doreza mund të dalë jashtë.
 • Ju lutemi mbani dorezën fort gjatë përdorimit dhe lëshojeni ngadalë dorezën pas mbylljes pasi ajo mund të lindë dhe të shkaktojë lëndime trupore.

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë streci për mbështjellje paletash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri për mbylljen e qeseve
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Dorezë skoci per ngjtsa shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thas me formë kubike për transport
Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese
Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart