Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Lidhëse shiriti plastik

Add your review

Për shkak të raportit të tyre të favorshëm fuqie ndaj lëvizjes dhe veprimit të tyre të lehtë, kapëset e ndërrimit janë të gjithanshme të zbatueshme për një gamë të gjerë përdorimesh.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Lidhëse shiriti plastik

Lidhëse shiriti plastik

Për shkak të raportit të tyre të favorshëm fuqie ndaj lëvizjes dhe veprimit të tyre të lehtë, kapëset e ndërrimit janë të gjithanshme të zbatueshme për një gamë të gjerë përdorimesh.

Këto kapëse kyçëse mund të përdoren në industrinë e përpunimit të metaleve kur shponi, saldoni, përkulni, bluarni, testoni dhe montoni, si dhe në industrinë e drurit dhe plastikës për ngjitjen, shpimin, prerjen dhe bluarjen.

Parimi “toggle” i kapëses së kalimit lejon një hapje të madhe dhe të shpejtë të kapëses. Nëse nuk kapen, pjesët e punës pastrohen plotësisht për heqje të papenguar. Transmetimi i madh i fuqisë rezulton me forcën shtrënguese maksimale nga forca e ulët e dorës. Kapëset janë vetë-arrestuese, ato mbeten të kyçura, duke i rezistuar forcës së prodhuar gjatë përpunimit të komponentëve.

Kapëset e kyçjes janë prodhuar nga komponentë me cilësi të lartë dhe janë të dizajnuara për përdorim të vazhdueshëm.

Një dorezë ergonomike me 2 komponentë rezistente ndaj vajit, me sipërfaqe të rritur të kapjes me sipërfaqe të butë për lehtësi të lartë përdorimi.

Vidhat shtrënguese të rregullueshme shpejt sigurohen nga një mbajtës.

Ky artikull 23330.0614 – Kapëse kalimi vertikale me bazë vertikale dhe bllokim sigurie / (Madhësia nominale: 4) është një variant i grupit të artikujve Kapëse me kyçje vertikale me bazë vertikale dhe bllokues sigurie (EH 23330.)

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Lidhëse shiriti plastik

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lidhëse shiriti plastik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë skoci shirit portativ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM
Added to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare
Makinë mbyllëse me nxehtësi për qese
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THES I MADH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thas me formë kubike për transport
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart