Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM

Add your review

Pikat e sipërme të ngritjes janë të mbështjella me mëngë të cilat mund të prodhohen me ngjyra të ndryshme për lehtësinë e identifikimit të produktit. Mëngët me ngjyra gjithashtu i bëjnë pikat e ngritjes shumë të dukshme për operatorët e kamionëve duke mundësuar trajtimin e lehtë të çantave ose me grep ose pirun.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM

THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM

FIBC-të me një dhe dy lak janë më pak të komplikuara dhe më ekonomike në krahasim me FIBC-të me katër lak. Ato prodhohen nga pëlhura trupore me tuba për të marrë një forcë më të lartë thyerjeje brenda pëlhurës.

Pikat e sipërme të ngritjes janë të mbështjella me mëngë të cilat mund të prodhohen me ngjyra të ndryshme për lehtësinë e identifikimit të produktit. Mëngët me ngjyra gjithashtu i bëjnë pikat e ngritjes shumë të dukshme për operatorët e kamionëve duke mundësuar trajtimin e lehtë të çantave ose me grep ose pirun.

Dizajni më i përdorur zakonisht nuk është i veshur me një majë të hapur dhe një astar PE të futur, megjithëse, modelet e veshura janë gjithashtu të disponueshme me majë me grykë. Modelet e bazës ndryshojnë shumë në varësi të aplikimit; këto përfshijnë katror, yll ose një shtresë të vetme. Mund të aplikohen edhe grykë shkarkimi, por kjo është posaçërisht vetëm për modelin e bazës katrore. Për një aplikim për mbushje manuale, qeset futen në shtyp dhe paketohen në paleta; megjithatë, qeset mund të mbështillen edhe në rrotulla për t’u përdorur në stacionet automatike të mbushjes nëse kërkohet.

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makinë paketimi VFFS për produktet pluhur
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhëse shiriti plastik
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THES I MADH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Vakumi Per Paketim Vasketash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë skoci shirit portativ
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart