Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje

Kjo makinë automatike e paketimit me tkurrje anësore me prerje anësore është kompania ime që ka zhvilluar një lloj të ri pajisjesh automatike të paketimit me tkurrje të vazhdueshme. Aplikoni në ushqim. Pije. Karamele. Letër shkrimi. Artet dhe zanatet. Mjete harduerike. Riyongbaihuo. Produktet kimike dhe sendet e tjera të ambalazhimit të tkurrjes së nxehtësisë, pasi sendet e paketimit mund të vulosen. Lagështia. Ndotja dhe mbrojtja e mallrave nga jashtë E ndikimit, me një shkallë të caktuar të amortizimit, veçanërisht kur paketimi i mallrave të brishtë, për të parandaluar gjakun e thyer kur gjaku. Por edhe për të parandaluar produktin u prish.

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje

Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje

Kjo makinë automatike e paketimit me tkurrje anësore me prerje anësore është kompania ime që ka zhvilluar një lloj të ri pajisjesh automatike të paketimit me tkurrje të vazhdueshme. Aplikoni në ushqim. Pije. Karamele. Letër shkrimi. Artet dhe zanatet. Mjete harduerike. Riyongbaihuo. Produktet kimike dhe sendet e tjera të ambalazhimit të tkurrjes së nxehtësisë, pasi sendet e paketimit mund të vulosen. Lagështia. Ndotja dhe mbrojtja e mallrave nga jashtë E ndikimit, me një shkallë të caktuar të amortizimit, veçanërisht kur paketimi i mallrave të brishtë, për të parandaluar gjakun e thyer kur gjaku. Por edhe për të parandaluar produktin u prish.

Model

BS5530LN
Power supply 380V 50/60HZ
Power 15KW
Size of shrink oven 1600×550×300mm
Conveying speed 0-10/min(Adjustable)
Conveying weight 30kg
Material PVC POF PP
Dimensions 2000×800×1450mm
Machine weight 200kg

 

 

Model BF-550
Power supply 220V 50/60HZ
Power 1.35KW
Highest Packaging 220mm
Seal tangent size length unlimited ,width550mm
Production capacity 15m/min
Air pressure 0.5Mpa
Dimensions 1650×1020×1550mm
Machine weight 350kg

Reth nesh

Me një staf të kualifikuar dhe me përvojë, ky dyqan ofron pajisje të avancuara dhe cilësi të lartë që mund të përdoren për prodhimin e produkteve kartonase. Produktet janë të dizajnuara për të përmirësuar produktivitetin dhe të zvogëlojnë kostot për klientët. Makineritë skoci për ngjitje kartoni janë të vlefshme për prodhimtarët që punojnë me sasi të mëdha të produkteve kartonase në sektorë si ushqimi, farmaceutik, teknologjik, etj. Dyqani gjithashtu ofron shërbime të shpejta dhe efektive për instalimin dhe mirëmbajtjen e makinerive. Në këtë dyqan, klientët mund të zgjedhin nga një sërë e gjerë e opcionesh dhe të marrin këshilla profesionale nga ekspertët në fushën e ngjitjes kartonase.

 

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thas të mëdhenj me formë kubike
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhëse shiriti plastik
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THES I MADH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
THAS TE MEDHENJ PËR NDËRTIM
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart