Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Makineri skoci per ngjitje kartoni

Add your review

 • Rripat e drejtimit të sipërm dhe të poshtëm (FXJ6050)
 • Rripat e lëvizjes anësore (FXJ5050)
 • Fisheku i shiritit të ndryshueshëm nga lart poshtë
 • Koka e shiritit 2″ sipër dhe poshtë
 • Gjatësia e mbivendosjes së shiritit mund të rregullohet nga 55~65mm në 75mm
 • Tavolinë pune me rul
 • Shtrydhëse manuale
 • Mbrojtës teh
 • Rregullimet e dorezës së fiksimit
 • Rregullimi i lartësisë së këmbës 240 mm
 • Tabelat Infeed/Outfeed dhe Koka e Shiritit 3″ janë opsionale
 • Mbyllje/rrotullim opsional i rrotave
 • Mbyllja anësore 3 inç janë opsionale

@ Dominik Dahl
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Makineri skoci per ngjitje kartoni

Makineri skoci per ngjitje kartoni

 • Rripat e drejtimit të sipërm dhe të poshtëm (FXJ6050)
 • Rripat e lëvizjes anësore (FXJ5050)
 • Fisheku i shiritit të ndryshueshëm nga lart poshtë
 • Koka e shiritit 2″ sipër dhe poshtë
 • Gjatësia e mbivendosjes së shiritit mund të rregullohet nga 55~65mm në 75mm
 • Tavolinë pune me rul
 • Shtrydhëse manuale
 • Mbrojtës teh
 • Rregullimet e dorezës së fiksimit
 • Rregullimi i lartësisë së këmbës 240 mm
 • Tabelat Infeed/Outfeed dhe Koka e Shiritit 3″ janë opsionale
 • Mbyllje/rrotullim opsional i rrotave
 • Mbyllja anësore 3 inç janë opsionale

Me një staf të kualifikuar dhe me përvojë, ky dyqan ofron pajisje të avancuara dhe cilësi të lartë që mund të përdoren për prodhimin e produkteve kartonase. Produktet janë të dizajnuara për të përmirësuar produktivitetin dhe të zvogëlojnë kostot për klientët. Makineritë skoci për ngjitje kartoni janë të vlefshme për prodhimtarët që punojnë me sasi të mëdha të produkteve kartonase në sektorë si ushqimi, farmaceutik, teknologjik, etj. Dyqani gjithashtu ofron shërbime të shpejta dhe efektive për instalimin dhe mirëmbajtjen e makinerive. Në këtë dyqan, klientët mund të zgjedhin nga një sërë e gjerë e opcionesh dhe të marrin këshilla profesionale nga ekspertët në fushën e ngjitjes kartonase.

Njihuni me produktet tona PRO PAKETIME

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

 

Videos: Makineri skoci per ngjitje kartoni

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri skoci per ngjitje kartoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri për mbylljen e qeseve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Automatike me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Dorezë skoci per ngjtsa shirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi me Termotkurrje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dorezë streci për mbështjellje paletash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Makineri Paketimi Për Mbyllje Kutiash
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Makineri skoci per ngjitje kartoni
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart