Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Grafiato e lëngshme Acryl Putz TT

• Ngjitje e fortë
• Nuk ndalon tkurrjen dhe të çarat
• Nuk ka nevojë për lyerje të fasadës
• Aplikime të brendshme dhe të jashtme
• Përcjellshmëri e shumë e mirë e avullit
• Elasticitet i lartë dhe lidhje e shkëlqyer me substratin

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Grafiato e lëngshme Acryl Putz TT

Grafiato e lëngshme Acryl Putz TT

Grafiato e lëngshme me bazë silikoni me rezistencë të shkëlqyer ndaj kushteve atmosferike

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Ngjitje e fortë
• Nuk ndalon tkurrjen dhe të çarat
• Nuk ka nevojë për lyerje të fasadës
• Aplikime të brendshme dhe të jashtme
• Përcjellshmëri e shumë e mirë e avullit
• Elasticitet i lartë dhe lidhje e shkëlqyer me substratin

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për krijimin e strukturave dekorative të mureve në të gjitha ambientet e brendshme të banimit si edhe në fasada, sipërfaqe betoni, etj. Përdoret për dekorimin e sipërfaqeve të fasadave që janë të bëra me sistem suvatimi, si dhe të bëra me sistem termoizolues.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Grafiato e lëngshme Acryl Putz TT


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grafiato e lëngshme Acryl Putz TT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2800 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L ME 2-MOTORRA PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac bllokues i ujit LAMPOSILEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer epoksi me dy komponentë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pigmente pluhuri për ngjyrosjen e llaçeve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart