Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH 2800 W + AKSESORE

Add your review

L29,500

Tensioni: 220-240V~50Hz Pompë bakri Motor induksion me tela bakri
Fuqia hyrëse: 2800 W Presioni maksimal: 180 Bar (2600 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 7.3 L/min Sistemi i ndalimit automatik
1 copë shishe sapuni 1 set armë spërkatës metalike 5 m zorrë me presion të lartë (me tela çeliku)
Paketuar sipas kutisë me ngjyra

L29,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH 2800 W + AKSESORE

LAVAZH 2800 W + AKSESORE

Specifikim:
Tensioni: 220-240V~50Hz Pompë bakri Motor induksion me tela bakri
Fuqia hyrëse: 2800 W Presioni maksimal: 180 Bar (2600 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 7.3 L/min Sistemi i ndalimit automatik
1 copë shishe sapuni 1 set armë spërkatës metalike 5 m zorrë me presion të lartë (me tela çeliku)
Paketuar sipas kutisë me ngjyra

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

 

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH 2800 W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak i bardhë poliuretani Bruck 560
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L INGCO AC25508
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2800W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES EKSPRESI BREAK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 1K ujor për mikrocimento

Llak 1K ujor për mikrocimento

Sold by Bojra Tirana
L2,400L10,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140
Pompe Lavazhi 2000W LVR5 140
LAVAZH 2800 W + AKSESORE
LAVAZH 2800 W + AKSESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart