Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak i bardhë poliuretani Smart 300A

L3,600L18,000

• Aromë e lehtë
• Ekstra bardhësi
• Shtrirje perfekte
• Aplikim i thjeshtë
• Shkelqim maksimal
• Karakteristika perfekte mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

SKU: N/A

L3,600L18,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak i bardhë poliuretani Smart 300A

Llak i bardhë poliuretani Smart 300A

Llak i bardhë poliuretani dy komponentësh 100% me shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Ekstra bardhësi
• Shtrirje perfekte
• Aplikim i thjeshtë
• Shkelqim maksimal
• Karakteristika perfekte mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si llak dy komponentësh mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar GRAF 150 dhe GRAF 250 të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, tenda dielli, lodra prej druri etj.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak i bardhë poliuretani Smart 300A

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak i bardhë poliuretani Smart 300A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA JESHILE
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA JESHILE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI ME BAZE SOLVENTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Smart 200A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon poliuretani "sallam" MAPEFLEX PU50 SL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PASTRIMI ME AJER ABG031
Llak i bardhë poliuretani Smart 300A
Llak i bardhë poliuretani Smart 300A

L3,600L18,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart