Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH

L700

 • Fairings Renewer është krijuar posaçërisht për të pastruar fenerët në fazat e hershme të dëmtimit të tyre.
 • Përmirëson shkëlqimin e tyre gjatë ngarjes natën.
 • Falë formulës së saj, ajo heq papastëritë sipërfaqësore nga fenerët plastik të makinave, motorrëve, varkave etj.
 • E lehtë për t’u përdorur.

L700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH

PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH

 • Fairings Renewer është krijuar posaçërisht për të pastruar fenerët në fazat e hershme të dëmtimit të tyre.
 • Përmirëson shkëlqimin e tyre gjatë ngarjes natën.
 • Falë formulës së saj, ajo heq papastëritë sipërfaqësore nga fenerët plastik të makinave, motorrëve, varkave etj.
 • E lehtë për t’u përdorur.

TIPARET TEKNIKE

 • Ngjyra e bardhë
 • Erë tipike

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Pastroni pluhurin dhe çdo mbetje tjetër me një pecetë pastrimi të butë dhe të lagur.
 • Duke marrë një sasi të vogël të produktit nga tubeti e aplikoni atë në një pecetë pambuku ose në një sfungjer luçidimi (rekomandohet.: PECETE LUCIDIMI AREXONS OVATTA LUCIDANTE 200GR-1614) dhe fërkojeni sipërfaqen duke kryer lëvizje rrethore për një kohë të gjatë derisa të shikoni që sipërfaqja është e lëmuar.
 • Hiqni mbetjet e produktit me një pecetë të re e të pastër.
 • Nëse e shikoni se është e nevojshme, përsëriteni trajtimin për të marrë një rezultat akoma më të mirë.
 • Produkti mund të përdoret gjithashtu me luçidues elektrik.
 • Pas luçidimit me luçidues elektik duhet që të kryeni gjithmonë një luçidim më dorë përfundimtar.

PARALAJMËRIME

 • Mos e aplikoni në pjesë gome.
 • Mos e aplikoni direkt nën rrezet e diellit ose kur plastika është e mbinxehur.

RUAJTJA

 • Në paketim të pahapur, në temperaturë ambienti dhe larg rrezeve të diellit ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Tubet
 • Sasia: 150 g
Product information
IMAGE PRODUCT CODE/NAME EAN PCS
Fairings Renewer 34029 – Fairings Renewer 8002565340296 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar depërtues i fortë PRIMER 3296
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE GRASO ME AJER DEPOZITE 45LT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRANSPALETE 3-TON INGCO HHPT01301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 100L INGCO AC301008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH
PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart