Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER

Add your review

L960

  • Bojë argjendi për lyerjen e disqeve të gomave të makinës.
  • Mbron nga korrozioni dhe veprimi i agjentëve mekanikë.
  • Është gjithashtu e përshtatshme për lyerjen e metaleve, drurit, plastikës dhe sipërfaqeve të tjera.

 

BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER
Tags: ,

L960

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER

BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER

  • Bojë argjendi për lyerjen e disqeve të gomave të makinës.
  • Mbron nga korrozioni dhe veprimi i agjentëve mekanikë.
  • Është gjithashtu e përshtatshme për lyerjen e metaleve, drurit, plastikës dhe sipërfaqeve të tjera.

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi e imet STUCCOFINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko THERMO SPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar me kuarc PLANO BOND

Astar me kuarc PLANO BOND

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak për mikrocimento me strukturë nanomolekulare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç riparimi dhe arnimi RC 340
BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER
BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart