Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE

Është një pastrues në trajtë të lëngshme i bazuar në acide, i cili përdoret për të pastruar mbetjet e betonit, llaçrave të ndryshëm
si dhe kripërave nga pllaka. Shërben për pastrimin e ambjenteve ku ruhet uji i pijshëm dhe ushqimi pasi nuk lë mbetje.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE

Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT
Është një pastrues në trajtë të lëngshme i bazuar në acide, i cili përdoret për të pastruar mbetjet e betonit, llaçrave të ndryshëm
si dhe kripërave nga pllaka. Shërben për pastrimin e ambjenteve ku ruhet uji i pijshëm dhe ushqimi pasi nuk lë mbetje.

Konsumi
0.2 – 1Kg/m2PAKETIMI
Bidona plastik 1Kg / 5Kg / 10Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Profi-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W CROSS 145
Pompe Lavazhi 2100W CROSS 145
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer kuarci ISOMAT SUPERGRUND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU ME SPRAJ MUFFYCID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-KUQ
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-KUQ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE SILIKONI SALLAM ALUMINI
Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE
Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart