Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm

L670

  • Pecetë e trashë prej mikro-fibre për të tharë dhe larguar tepricen e dyllit ose shkëlqyesve.
  • Nuk e gërvisht bojën e makinës.
  • Ekstremisht e durueshme, madje edhe pas shumë larjeve duket si e re.

L670

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm

PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm

  • Pecetë e trashë prej mikro-fibre për të tharë dhe larguar tepricen e dyllit ose shkëlqyesve.
  • Nuk e gërvisht bojën e makinës.
  • Ekstremisht e durueshme, madje edhe pas shumë larjeve duket si e re.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË GJYSMË FYTYRE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1500W EMTOP EHPW1501
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 1400W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 24L SILENCIOZ PA VAJ ACS175241
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Llaç i gatshëm për përdorim MAPECEM PRONTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës montimi akrilik MONTAGEKIT
PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm
PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart