Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE

L1,600

Sfungjerë lucidimi me diametër 125 mm me shkallë të ndryshme fortësie, të cilët mund t’i instaloni lehtësisht në trapanin apo pajisjen tuaj luciduese.

Struktura e sfungjerëve parandalon të gjitha llojet e shenjave, hologrameve dhe gërvishtjeve.

Seti përmban:

  • 3 tamponë lucidimi me diametër 125 mm – secila me shkallë të ndryshme fortësie
  • Kunj për montim në një trapan/pajisje – fije M14

L1,600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE

SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE

Sfungjerë lucidimi me diametër 125 mm me shkallë të ndryshme fortësie, të cilët mund t’i instaloni lehtësisht në trapanin apo pajisjen tuaj luciduese.

Struktura e sfungjerëve parandalon të gjitha llojet e shenjave, hologrameve dhe gërvishtjeve.

Seti përmban:

  • 3 tamponë lucidimi me diametër 125 mm – secila me shkallë të ndryshme fortësie
  • Kunj për montim në një trapan/pajisje – fije M14

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç dy-komponentësh për hidroizolimin PLANISEAL 288
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA INGCO APS06161
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Betoni Beton Farbe
- 18%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L6,000.Çmimi i tanishëm është: L4,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ACID PËR PASTRIM PLLAKASH
SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE
SET LUCIDIMI SFUNGJER 125mm 3-COPE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart