Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SMALTOPLAST ECO

Add your review

L5,500

 • Bojë plastike ekologjike, me cilësi të lartë për përdorim të brendshëm. Bardhësi e shkëlqyeshme dhe fuqi mbuluese. Shkalla e shkëlqyeshme e përhapjes dhe rezistencë ndaj larjes / pastrimit.*Performanca dhe mbulimi i lartë
  *Rezistencë ndaj larjes
  *Pa aromë
  *Bardhësia e lartë
  *Veshje rezistente
  *Përhapet mrekullisht
 • Paketimi: 750 ml, 3L, 10L
 • Koha e tharjes: 1 orë
 • Aplikimi: Rul, furca
 • Mbulimi: 12m² / lt

L5,500

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SMALTOPLAST ECO

SMALTOPLAST ECO

 

Përgatitja e sipërfaqes
Pastroni sipërfaqen nga pluhuri, vaji, bojërat ekzistuese jo të shëndosha dhe lagështia.
Letër zmerile mirë dhe lyejeni me 1 shtresë Primer Universal Smaltoplast.
Sipërfaqet e ndotura (të lagura, nikotina, bojë, kërpudha, mbishkrime, pika vaji etj.) duhet të
astarohet me primer special SMALTOX hydro.
Aplikacion
I trazojmë mirë. Aplikoni 2 shtresa shtesë SMALTOPLAST. Minimizimi i bojës
humbje: për një sipërfaqe prej 10 m² nevojiten 1,6lt bojë për dy shtresa.
Këshilla! Për nuancat e errëta, për të minimizuar numrin e veshjeve, ne
propozoni të aplikoni SMALTOX hydro ose SMALTOPLAST ekstra në nuancë gri S
1502-Y kur aplikoni nuanca të verdha, S 1502-R për të kuqe etj. ose një nuancë
me të njëjtën nuancë nga një bazë me errësirë më të mirë.
Mjetet e pastrimit
Gjatë punës mbani pajisjet tuaja të lagura, qoftë në tenxhere ose në bojë
larë. Kullojini mirë mjetet tuaja nga boja në tenxhere dhe pastroni menjëherë me ujë dhe sapun. Shmangni larjen e materialeve që hyjnë në rrjedhat ujore.
Kushtet e Aplikimit
Temperatura 8-30 °C dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi
kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e produktit.Përgatitja e sipërfaqes
Pastroni sipërfaqen nga pluhuri, vaji, bojërat ekzistuese jo të shëndosha dhe lagështia.
Letër zmerile mirë dhe lyejeni me 1 shtresë Primer Universal Smaltoplast.
Sipërfaqet e ndotura (të lagura, nikotina, bojë, kërpudha, mbishkrime, pika vaji etj.) duhet të
astarohet me primer special SMALTOX hydro.
Aplikacion
I trazojmë mirë. Aplikoni 2 shtresa shtesë SMALTOPLAST. Minimizimi i bojës
humbje: për një sipërfaqe prej 10 m² nevojiten 1,6lt bojë për dy shtresa.
Këshilla! Për nuancat e errëta, për të minimizuar numrin e veshjeve, ne
propozoni të aplikoni SMALTOX hydro ose SMALTOPLAST ekstra në nuancë gri S
1502-Y kur aplikoni nuanca të verdha, S 1502-R për të kuqe etj. ose një nuancë
me të njëjtën nuancë nga një bazë me errësirë më të mirë.
Kushtet e Aplikimit
Temperatura 8-30 °C dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi
kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e produktit.

Videos: SMALTOPLAST ECO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SMALTOPLAST ECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DRITARE KONTROLLI ( BAXHO )
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolle rrafshuese e bardhe 25kg Bk-Stirolfix-White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT GOME NGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GIPSI EKOLOGJIK
ASTAR GIPSI EKOLOGJIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI ( STONE VARNISH )
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KORNIZE POLISTEROLI LEDI
KORNIZE POLISTEROLI LEDI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart