Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOLLE PLLAKASH DW 3000 GRI

L1,050

✅ Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
✅ Për ambiente me lagështi.
✅ Punueshmëri e mirë.
✅ Për fiksimin e qeramikës, gres dhe pllaka porcelani në sipërfaqe të vështira.
✅ Për fiksimin e qeramikës, gres, pllaka porcelani në sipërfaqe gipsi pasi është trajtuar me PRIMER.
✅ Për fiksimin e pllakaveve qeramike, gres, porcelan mbi pllaka ekzistuese të vjetra.
✅ Për fiksimin e pllakaveve qeramike, gres, pllaka porcelani mbi dysheme me ngrohje.

L1,050

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOLLE PLLAKASH DW 3000 GRI

KOLL PLLAKASH DW 3000

 

Ngjitës me bazë çimento, fleksibël për ngjitjen e pllakave qeramike, gres, porcelan, etj.

Klasifikimi i produktit:
DW 3000 është klasifikuar si C2TE S1 sipas EN 12004, baza C çimento, 2 ngjitës me forcë ngjitëse të lartë, T rezistenca ndaj rrëshkitshmërisë, E kohë e zgjatur e punimit. Sipas EN 12002 është klasifikuar S1 fleksibël.

Karakteristikat e produktit:
✅ Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
✅ Për ambiente me lagështi.
✅ Punueshmëri e mirë.
✅ Për fiksimin e qeramikës, gres dhe pllaka porcelani në sipërfaqe të vështira.
✅ Për fiksimin e qeramikës, gres, pllaka porcelani në sipërfaqe gipsi pasi është trajtuar me PRIMER.
✅ Për fiksimin e pllakaveve qeramike, gres, porcelan mbi pllaka ekzistuese të vjetra.
✅ Për fiksimin e pllakaveve qeramike, gres, pllaka porcelani mbi dysheme me ngrohje.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOLLE PLLAKASH DW 3000 GRI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje akrilike - Fas Acryl
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISTEROL EPS
POLISTEROL EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONI BK-Sil Si&Si
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ATMOSPHERE BOJE HIDROMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VEROLAC – SMALTO VITEX
VEROLAC – SMALTO VITEX
KOLLE PLLAKASH DW 3000 GRI
KOLLE PLLAKASH DW 3000 GRI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart