Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

IZOELASTIC A+B

L6,490

🔻 Material dy komponentësh me bazë çimento dhe hidroizolues, elastik
me funksion mbrojtës për tarraca, themele, pishina dhe bodrume.
📌KARAKTERISTIKAT
🔻Hidroizolues dy-komponentësh me bazë çimento, inertesh me granulometri
të seleksionuar, aditivësh special dhe polimere sintetike në dispersion
ujor.
🔻Duke përzier dy komponentët, përftohet një masë që mund të
aplikohet edhe në sipërfaqe vertikale, me një trashësi deri në 1 mm për
shtresë.
🔻Falë përmbajtjes së lartë të rezinave sintetike dhe cilësive të
tyre, ai garanton një ngjitje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet e betonit,
tullave dhe qeramikës (të parapërgatitura).
🔻 Pas forcimit, ai krijon një shtresë
hidroizoluese dhe elastike, rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.

L6,490

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

IZOELASTIC A+B

IZOELASTIC A+B

 

🔻 Material dy komponentësh me bazë çimento dhe hidroizolues, elastik
me funksion mbrojtës për tarraca, themele, pishina dhe bodrume.
📌KARAKTERISTIKAT
🔻Hidroizolues dy-komponentësh me bazë çimento, inertesh me granulometri
të seleksionuar, aditivësh special dhe polimere sintetike në dispersion
ujor.
🔻Duke përzier dy komponentët, përftohet një masë që mund të
aplikohet edhe në sipërfaqe vertikale, me një trashësi deri në 1 mm për
shtresë.
🔻Falë përmbajtjes së lartë të rezinave sintetike dhe cilësive të
tyre, ai garanton një ngjitje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet e betonit,
tullave dhe qeramikës (të parapërgatitura).
🔻 Pas forcimit, ai krijon një shtresë
hidroizoluese dhe elastike, rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “IZOELASTIC A+B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SMALTOPLAST EXTRA
SMALTOPLAST EXTRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLE PLLAKASH DW 3000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA & UPA GIPSI AKIFIX
VIDA & UPA GIPSI AKIFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake gipsi e bardhe
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart