Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko patinimi Spachtel Elastich

• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Elasticitet i mirë
• Ngjyrë e bardhë
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko patinimi Spachtel Elastich

Stuko patinimi Spachtel Elastich

Stuko patinimi me bazë akrilike, e përbërë nga filler me granulometri të seleksioniuar dhe adetivë specialë për riparimin e plasaritjeve në mure dhe tavane. Përdoret për riparim në ambientet e brendshme dhe të jashtme

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Elasticitet i mirë
• Ngjyrë e bardhë
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për lëmimin e mureve në të gjithë ambientet e brendshme të banimit, ku duam të krijojmë sipërfaqe të lëmuar dhe të drejtë, për riparimin e plasaritjeve dhe sipërfaqeve të dëmtuara në ambiente të brendshme si dhoma, kuzhina, tualete, etj. Përdoret për riparimin e plasaritjeve dhe sipërfaqeve të dëmtuara në ambiente të jashtme si fasada, etj.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Stuko patinimi Spachtel Elastich


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko patinimi Spachtel Elastich”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE 1200W INGCO AP12008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim MAPEFILL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak betoni MAPECRETE LI HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DEPOZIT PER PISTOLET BOJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon oxhaku rezistent ndaj nxehtësisë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT AJRI INGCO 5-COPE AKT0053
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart