Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO SPATORELLA GIPS

Add your review

L1,100

SPATORELLA GIPS

Stuko që shëben për mbushjen e fugave midis paneleve të kartongipsit.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

 • Stuko me bazë gipsi e përbërë nga gëlqere e hidratuar, pluhur mermeri me granulometri të seleksionuar dhe aditivë special.
 •  Stuko më bazë gipsi e cila përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni, për stukimin e sipërfaqeve të betonit me ose pa porozitet.

L1,100

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO SPATORELLA GIPS

STUKO SPATORELLA GIPS shëRben për mbushjen e fugave midis paneleve të kartongipsit.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

 • Stuko me bazë gipsi e përbërë nga gëlqere e hidratuar, pluhur mermeri me granulometri të seleksionuar dhe aditivë special.
 • Stuko më bazë gipsi e cila përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni, për stukimin e sipërfaqeve të betonit me ose pa porozitet.
 • Përdoret për realizimin e rifiniturave në suportet me bazë gipsi dhe në panelet e gipsit.
 • Karakterizohet nga një punueshmëri mjaft e mirë, hapje e lehtë dhe mosrrëshkitje, gjë që lehtëson shumë aplikimin nëpër sipërfaqe vertikale.
 • Për ambiente të brendshme.
 • Fërkohet shumë lehtë me letërzmerile.
 • Konform EN 132791

FUSHA E PËRDORIMIT

 • Përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni.
 • Stukimin e sipërfaqeve prej betoni me ose pa porozitet

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO SPATORELLA GIPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË EPOKSIDE DY KOMPONENTËSH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET HIDROIZOLUES IZOCARPET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAÇ BAZË ÇIMENTO FIXATIV C57
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS FASADE SEALEX

MBROJTËS FASADE SEALEX

Sold by DAST
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST DW CONEXION 77

DAST DW CONEXION 77

Sold by DAST
L790L860
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA DW 3000

NGJITËS PËR PLLAKA DW 3000

Sold by DAST
L1,120L1,220
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart