Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

AQUACHROM ECO BOJE SMALTO

Add your review

L1,200

AQUACHROM ECO është një bojë smalto me bazë uji dhe cilësi premium për sipërfaqe prej druri.

Eshtë çertifikuar dhe plotëson kriteret e Bordit Ekoligjik të Bashkimit Evropian.

AQUACHROM ECO eshte ideale për të gjitha zonat e banuara të brendshme dhe të jashtme.

Për shkak të formulës së tij të veçantë, ajo mbron përdoruesin, nuk ndot mjedisin dhe nuk përmban substanca të rrezikshme.

Ka bardhësi që nuk ndryshon me kalimin e kohës dhe ka veti të shkëlqyera nivelimi me një elasticitet të madh e me përfundim perfekt. AQUACHROM ECO vjen në tre versione me shkëlqim, satin dhe mat, është e bardhë por përmes sistemit të ngjyrosjes së VIVECHROM vjen në numër të pakufizuar të ngjyrave.⠀
🕑 Tharja: 1-2 ore

🎨Mat, Satine, Gloss

✅Mbulimi 12m2/L

L1,200

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

AQUACHROM ECO BOJE SMALTO

AQUACHROM ECO BOJE SMALTO

AQUACHROM ECO është një bojë smalto me bazë uji dhe cilësi premium për sipërfaqe prej druri.

Eshtë çertifikuar dhe plotëson kriteret e Bordit Ekoligjik të Bashkimit Evropian.

AQUACHROM ECO eshte ideale për të gjitha zonat e banuara të brendshme dhe të jashtme.

Për shkak të formulës së tij të veçantë, ajo mbron përdoruesin, nuk ndot mjedisin dhe nuk përmban substanca të rrezikshme.

Ka bardhësi që nuk ndryshon me kalimin e kohës dhe ka veti të shkëlqyera nivelimi me një elasticitet të madh e me përfundim perfekt. AQUACHROM ECO vjen në tre versione me shkëlqim, satin dhe mat, është e bardhë por përmes sistemit të ngjyrosjes së VIVECHROM vjen në numër të pakufizuar të ngjyrave.⠀
🕑 Tharja: 1-2 ore

🎨Mat, Satine, Gloss

✅Mbulimi 12m2/L

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AQUACHROM ECO BOJE SMALTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FUGENFÜLLER LEICHT
FUGENFÜLLER LEICHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polisterol Bekatherm Eps Grafit 5cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPATORELLA STUKO PATINIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ADDI S KNAUF
GRAFIATO ADDI S KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES GUAINA
HIDROIZOLUES GUAINA
AQUACHROM ECO BOJE SMALTO
AQUACHROM ECO BOJE SMALTO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart