Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER

Add your review

L3,290

HYDRO PRIMER

PRIMER elastomerik për suportet ku do të aplikohen hidroizoluesit. Polimer në dispersion ujor i cili aplikohet mbi sipërfaqe poroze duke
rritur ndjeshëm ngjitshmërinë midis hidroizoluesve me bazë elastomerësh dhe suportit. HYDRO PRIMER ka aftësi depërtuese në të gjitha poret e sipërfaqes ku do të aplikohet hidroizoluesi duke përmirësuar dhe rritur aftësinë ngjitëse midis hidroizoluesit dhe sipërfaqes që do të hidroizolohet.

L3,290

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER

ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER për suportet ku do të aplikohen hidroizoluesit. Polimer në dispersion ujor i cili aplikohet mbi sipërfaqe poroze duke rritur ndjeshëm ngjitshmërinë midis hidroizoluesve me bazë elastomerësh dhe suportit. HYDRO PRIMER ka aftësi depërtuese në të gjitha poret e sipërfaqes ku do të aplikohet hidroizoluesi duke përmirësuar dhe rritur aftësinë ngjitëse midis hidroizoluesit dhe sipërfaqes që do të hidroizolohet.

FUSHA E APLIKIMIT

HYDRO PRIMER është PRIMER i gatshëm për përdorim, i cili përforcon ndjeshëm ngjitjen e hidroizoluesëve mbi shtresa me përbërje betoni, llaçi, suvaje dhe paneleve të gipsit.

APLIKIMI – KONSUMI

Sipërfaqet që do të trajtohen me PRIMER duhet të jenë plotësisht të thata dhe të pastra pa praninë e pluhurave. Rekomandohet të përzihet përpara aplikimit. Lehtësisht i aplikueshëm me furçë ose me rrul mbi sipërfaqet përpara aplikimit të hidroizoluesve elastomerikë. Konsumi 200 – 300 g/m2
, varet nga poroziteti i sipërfaqes që do të trajtohet.

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA

Produkti mund të ruhet për 18 muaj në paketim origjinal dhe në vend të thatë në temperatura nga +5°C deri në +35°C. Duhet të evitohet ekspozimi i produktit në temperatura të ulëta (ngrica) si dhe në temperatura të larta.

KUJDES!

Produkti rekomandohet të aplikohet në kufijtë e temperaturave nga +5°C deri në +35°C

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO DECORTEX DAST

GRAFIATO DECORTEX DAST

Sold by DAST
L3,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI EPOKSID

LLAK GURI EPOKSID

Sold by DAST
L6,080
- 8%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES IZOELASTIC

DAST IZOELASTIC – HIDROIZOLUES

Sold by DAST
Çmimi origjinal qe: L6,500.Çmimi i tanishëm është: L6,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO 1, 2, 3 DEKORATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VESHJE DEKORATIVE GRAFITI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK POLIUERITANI PËR DYSHEME
ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER
ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart