Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR PËR KOLL PLLAKASH

Add your review

L2,980

DW PRIMER

DW PRIMER është astar me bazë rezine akrilike, i cili përdoret për t’i dhënë suportit cilësitë e dëshiruara para aplikimit të ngjitësve të pllakave me bazë çimento.
FUSHAT E APLIKIMIT

DW PRIMER mund të aplikohet si shtresë parësore në shumë suporte, si për shembull pllaka të vjetra, sipërfaqe të lëmuara, gurë natyral, sipërfaqe dyshemeje të çimentuara, dru dhe metal.

L2,980

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR PËR KOLL PLLAKASH

ASTAR PËR KOLL PLLAKASH DW PRIMER është astar me bazë rezine akrilike, i cili përdoret për t’i dhënë suportit cilësitë e dëshiruara para aplikimit të ngjitësve të pllakave me bazë çimento.

FUSHAT E APLIKIMIT

DW PRIMER mund të aplikohet si shtresë parësore në shumë suporte, si për shembull pllaka të vjetra, sipërfaqe të lëmuara, gurë natyral, sipërfaqe dyshemeje të çimentuara, dru dhe metal.

UDHËZIME PËR PËRGATITJEN

Suporti: sipërfaqja ku do të aplikohet DW PRIMER duhet të jetë pa lagështi, pa pluhura dhe pa pjesë të lyera me vaj.

APLIKIMI

DW PRIMER është i gatshëm për përdorim, i cili aplikohet direkt në suport me anë të një rruli ose furçe. Ngjitësi i pllakave mund të aplikohet pas një ore dhe përsa kohë që DW PRIMER ngjit.
JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
Jetëgjatësia e produktit është 18 muaj nga data e prodhimit nëse ruhet në paketim origjinal dhe mbrohet nga ngricat dhe ekspozimi i drejtpërdrejtë në diell.
SHËNIME
Temperatura e ambientit gjatë aplikimit duhet të jetë ndërmjet +5°C dhe 35°C. Koha maksimale e lejuar pas aplikimit është 12 orë. Nëqoftëse kjo kohë kalon atëherë nevojitet një shtresë e re para aplikimit të gjitësit të pllakave. DW PRIMER është i domosdoshëm kur duhet të bëhet ngjitja e pllakës mbi pllakë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR PËR KOLL PLLAKASH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST DW 1000 KOLL PLLAKASH

DAST DW 1000 KOLL PLLAKASH

Sold by DAST
L380L480
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES ELASTOMERIK DW IZOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PARKETE F 22

NGJITËS PËR PARKETE F 22

Sold by DAST
L1,800L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOBAND EX 90

IZOBAND EX 90

Sold by DAST
L260
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT IZOLUES IZOTAPE

SHIRIT IZOLUES IZOTAPE

Sold by DAST
L1,390
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart