Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PL-BOND Prajmer suvash prej allçie

Add your review

L600L6,300

Prajmer (astar) për ngjitje suvash me rrëshira sintetike dhe rëre kuarci. Përdoret në sipërfaqe të lëmuara ose pa thithshmëri (në vend të sprucimit dorës së parë) për të rritur aftësinë ngjitëse të suvasë që vijon. Zbatohet në sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme. Eshtë ideal për suva allçie.

SKU: N/A Tag:

L600L6,300

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PL-BOND Prajmer suvash prej allçie

PL-BOND Prajmer suvash prej allçie ngjitës i përbërë nga rrëshira sintetike dhe rërë kuarci. Përdoret në sipërfaqe të lëmuara ose jo absorbuese në vend të shtresën spërkatje (hedhje e përafërt), në mënyrë që të rrisin ngjitjen e pasueses shtresë suvaje ose renderi. Pas aplikimit të tij, ajo ofron një sipërfaqe të ashpër rezistente ndaj alkalineve mjedise.

Fushat e aplikimit

PL-BOND përdoret si një primer i gatshëm për përdorim për të të sigurojë vrazhdësi të mjaftueshme në nënshtresë, në mënyrë që ngjitja e suvasë pasuese ose shtresa e renderit është e përforcuar. Siperfaqja i formuar është rezistent ndaj alkaleve dhe për këtë arsye përbën një substrat ideal për gipsin suva. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

Udhëzimet për përdorim

1. Përgatitja e substratit

Sipërfaqja që do të pastrohet duhet të jetë e thatë dhe plotësisht pa pluhur, yndyrë dhe të tjera ndotësve.

2. Aplikimi

Përmbajtja e enës plastike duhet të jetë përzihet mirë para përdorimit, deri në një masë homogjene formohet përzierja. PL-BOND aplikohet në sipërfaqe me furçë ose rul në një shtresë. Pas tharje, suva ose render mund të aplikohet.

DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

Specification: PL-BOND Prajmer suvash prej allçie


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PL-BOND Prajmer suvash prej allçie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie

L600L6,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart