Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor

L5,140

Suva silikate e bardhë ose me ngjyrë, në trajtë brumi, e gatshme, me aditivë specialë silikoni. Ofron aftësi ujëlarguese dhe përshkueshmëri të shkëlqyer të avullit. Është e përshtatshme për krijimin e sipërfaqeve me përbërje të ashpër. Për shkak të elasticitetit të lartë dhe ngjitjes së shkëlqyer me nënshtresën, është gjithashtu shtresë ideale përfundimtare për fasadat e jashtme me termoizolim. Certifikuar me shenjën CE, sipas standardit EN 15824.

 

L5,140

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor

GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor

Suva silikate e bardhë ose me ngjyrë, në trajtë brumi, e gatshme – Lustër me përbërje të ashpër

VEÇORITË/INSTALIMET

Suva silikate e bardhë ose me ngjyrë, në trajtë brumi, e gatshme, me aditivë specialë silikoni. Ofron aftësi ujëlarguese dhe përshkueshmëri të shkëlqyer të avullit. Është e përshtatshme për krijimin e sipërfaqeve me përbërje të ashpër. Për shkak të elasticitetit të lartë dhe ngjitjes së shkëlqyer me nënshtresën, është gjithashtu shtresë ideale përfundimtare për fasadat e jashtme me termoizolim. Certifikuar me shenjën CE, sipas standardit EN 15824.

Trashësia e rekomanduar e vendosjes:
MARMOCRYL SILICATE Decor 2 mm: 2 mm.
MARMOCRYL SILICATE Decor 3 mm: 3 mm.

NGJYRA

E bardhë dhe 227 ngjyra të zgjedhura (paletë NCS).

KONSUMI

Rreth 1,6 kg/m²/mm.

PAKETIMI

25 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOMAT ACRYL STUCCO
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart