Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve

Add your review

L7,600

Veshje plastike, me bazë uji, me aftësi të larta depërtuese, për shkak të strukturës nanomolekulare. Mbron sipërfaqet poroze dhe disi poroze (mermerë, granite etj.) nga njollat e vajit, lagështia, njollat e kripës dhe zhvillimi i myqeve. I përshtatshëm për beton, muraturë, suva, stuko pllakash, kartonxhes, pllaka zdrukthi, gurë natyrorë etj. Për përdorim në mjedise të brendshme dhe të jashtme. Certifikuar me shenjën CE si ngopje ujëlarguese, sipas standardit EN 1504-2.

Tag:

L7,600

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve

Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve

VEÇORITË/INSTALIMET

Veshje plastike, me bazë uji, me aftësi të larta depërtuese, për shkak të strukturës nanomolekulare. Mbron sipërfaqet poroze dhe disi poroze (mermerë, granite etj.) nga njollat e vajit, lagështia, njollat e kripës dhe zhvillimi i myqeve. I përshtatshëm për beton, muraturë, suva, stuko pllakash, kartonxhes, pllaka zdrukthi, gurë natyrorë etj. Për përdorim në mjedise të brendshme dhe të jashtme. Certifikuar me shenjën CE si ngopje ujëlarguese, sipas standardit EN 1504-2.

NGJYRA

E bardhë (transparente kur thahet).

KONSUMI

50-100 ml/m², në varësi të aftësisë thithëse të sipërfaqes.

PAKETIMI

20 l, 5 l, 1 l.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Llaci ADIPLAST

Aditiv Llaci ADIPLAST

Sold by ISOMAT
L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues lyerës AQUAMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Akrilike ISOMAT PROFESSIONAL ACRYL
Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve
Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart