Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Hidroizolues Themelesh ISOPAST

L2,800

Emulsion bituminoz me aftësi ngjitëse të veçantë dhe rezistencë ndaj tretësirave acide dhe alkalike. Përdoret për hidroizolimin e themeleve, mureve mbajtëse, dyshemeve, çative të pjerrëta etj. dhe gjithashtu si prajmer (astar) për ngjitjen e membranave bituminoze (kartonëve katrama).

L2,800

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Hidroizolues Themelesh ISOPAST

Hidroizolues Themelesh ISOPAST

VEÇORITË/INSTALIMET

Emulsion bituminoz me aftësi ngjitëse të veçantë dhe rezistencë ndaj tretësirave acide dhe alkalike. Përdoret për hidroizolimin e themeleve, mureve mbajtëse, dyshemeve, çative të pjerrëta etj. dhe gjithashtu si prajmer (astar) për ngjitjen e membranave bituminoze (kartonëve katrama).

NGJYRA

Gështenjë në të zezë.

KONSUMI

0,2-1,0 kg/m²/shtresë.

PAKETIMI

19 kg, 5 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidroizolues Themelesh ISOPAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues lyerës AQUAMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidroizoluese elastike FLEXCOAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Hidroizolues Themelesh ISOPAST
Hidroizolues Themelesh ISOPAST
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart