Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17

L6,400

Hidroizolues elastomerik pa tretës. Zbatohet me rul (cilindër) ose spatullë. Përdoret për hidroizolim pa fuga dhe bashkime të sipërfaqeve, të cilat do të shtrohen me pllaka qeramike, në mjedise me lagështi, si banja, dushiera etj. I përshtatshëm për sipërfaqe prej betoni, suvaje, pllakash gipsi, pllakash zdrukthi etj.

L6,400

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17

Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17

Material elastomerik për hidroizolim nën pllaka

VEÇORITË/INSTALIMET

Hidroizolues elastomerik pa tretës. Zbatohet me rul (cilindër) ose spatullë. Përdoret për hidroizolim pa fuga dhe bashkime të sipërfaqeve, të cilat do të shtrohen me pllaka qeramike, në mjedise me lagështi, si banja, dushiera etj. I përshtatshëm për sipërfaqe prej betoni, suvaje, pllakash gipsi, pllakash zdrukthi etj.

NGJYRA

Gri.

KONSUMI

1,0-1,5 kg/m², në varësi të nënshtresës.

PAKETIMI

15 kg, 5 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko akrilike FAST-COVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17
Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart