Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8

L650

Stuko fugash për pllaka, me ngjyrë, me bazë çimento, e përforcuar me rrëshira. Ka veti mekanike të larta, stabilitet ngjyrash të lartë dhe veti fidrofobe (aftësi ujëlarguese) të larta. Përmban komponente të posaçme bakteriostatike të cilat nuk lejojnë formimin e baktereve në fuga. Jep një sipërfaqe përfundimtare të lëmuar dhe me shkëlqim. Eshtë e përshtatshme për fuga me gjerësi deri 8 mm. Klasifikohet si CG2 WA sipas EN 13888.

Tag:

L650

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8

Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8

Stuko fugash me strukturë (në trajtë) porcelani, me veti hidrofobe.

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko fugash për pllaka, me ngjyrë, me bazë çimento, e përforcuar me rrëshira. Ka veti mekanike të larta, stabilitet ngjyrash të lartë dhe veti fidrofobe (aftësi ujëlarguese) të larta. Përmban komponente të posaçme bakteriostatike të cilat nuk lejojnë formimin e baktereve në fuga. Jep një sipërfaqe përfundimtare të lëmuar dhe me shkëlqim. Eshtë e përshtatshme për fuga me gjerësi deri 8 mm. Klasifikohet si CG2 WA sipas EN 13888.

NGJYRA

35 ngjyra të zgjedhura.

KONSUMI

0,2-2,0 kg/m², në varësi të përmasave të pllakave dhe gjerësisë së fugës.

PAKETIMI

20 kg, 4 kg, 2 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 9
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Akrilike ISOMAT PROFESSIONAL ACRYL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Qumesht Betoni LATEX

Qumesht Betoni LATEX

Sold by ISOMAT
L2,200
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart