Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko akrilike FAST-COVER

L580

Stuko akrilike e lehtë, e gatshme për përdorim, për mbushje vrimash dhe plasaritjesh, me një kalim të vetëm. Zbatohet në sipërfaqe suvaje, me pllaka gipsi, druri etj., në trashësi deri 5cm. Nuk plasaritet dhe nuk ka nevojë për fërkim. Bojatiset pas 30 minutash. E përshtatshme për mjedise të brendshme dhe të jashtme.

L580

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko akrilike FAST-COVER

Stuko akrilike FAST-COVER për mbushje të shpejta, e gatshme për përdorim

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko akrilike e lehtë, e gatshme për përdorim, për mbushje vrimash dhe plasaritjesh, me një kalim të vetëm. Zbatohet në sipërfaqe suvaje, me pllaka gipsi, druri etj., në trashësi deri 5cm. Nuk plasaritet dhe nuk ka nevojë për fërkim. Bojatiset pas 30 minutash. E përshtatshme për mjedise të brendshme dhe të jashtme.

NGJYRA

E bardhë.

PAKETIMI

5 l, 1 l, 0,5 l.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko akrilike FAST-COVER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko per patinim STUCCOCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Llaci ADIPLAST

Aditiv Llaci ADIPLAST

Sold by ISOMAT
L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
shkume-poliuretani-isomat-pu-foam
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart