Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER

L2,500

Material me përmbajtje rrëshire, i armuar me fibra, me bazë çimento, për stukimin e fugave të pllakave armo-cementi. Ka fleksibilitet (përkulshmëri) të madh, veti mekanike të larta dhe ngjitshmëri të shkëlqyer me nënshtresën. Aplikohet dhe fërkohet me lehtësi të madhe. Jep një sipërfaqe përfundimtare jashtëzakonisht të lëmuar, gati për çdo mbishtresë (bojatisje, pllaka etj).

L2,500

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER

Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER

Material për stukimin e pllakave armo-cementi

VEÇORITË/INSTALIMET

Material me përmbajtje rrëshire, i armuar me fibra, me bazë çimento, për stukimin e fugave të pllakave armo-cementi. Ka fleksibilitet (përkulshmëri) të madh, veti mekanike të larta dhe ngjitshmëri të shkëlqyer me nënshtresën. Aplikohet dhe fërkohet me lehtësi të madhe. Jep një sipërfaqe përfundimtare jashtëzakonisht të lëmuar, gati për çdo mbishtresë (bojatisje, pllaka etj).

NGJYRA

Gri.

KONSUMI

100-150 g për metër linear fuge.
PAKETIMI
20 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER
Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart