Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD

Add your review

L600

Lëng i posaçëm pastrimi me veprim kundër mykut. Pastron dhe dezinfekton sipërfaqet nga myku, bakteret dhe algat. Por, mund të vendoset dhe për të parandaluar shfaqjen e mikroorganizmave në kushte lagështie të lartë. Është tepër efikas në pastrimin e sipërfaqeve, si muret, tavanet, gurë natyrorë, tulla, beton, pishina etj. Për më tej, mund të përdoret për dekontaminim, duke ruajtur kushtet sanitare në vende si kuzhina, restorante, hotele, fabrika ose depo ushqimore, furra profesionale etj.

L600

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD

Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD

VEÇORITË/INSTALIMET

Lëng i posaçëm pastrimi me veprim kundër mykut. Pastron dhe dezinfekton sipërfaqet nga myku, bakteret dhe algat. Por, mund të vendoset dhe për të parandaluar shfaqjen e mikroorganizmave në kushte lagështie të lartë. Është tepër efikas në pastrimin e sipërfaqeve, si muret, tavanet, gurë natyrorë, tulla, beton, pishina etj. Për më tej, mund të përdoret për dekontaminim, duke ruajtur kushtet sanitare në vende si kuzhina, restorante, hotele, fabrika ose depo ushqimore, furra profesionale etj.

NGJYRA

Blu.

PAKETIMI

1 l.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AQUAFIX

AQUAFIX

Sold by ISOMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD
Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart