Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Prajmer akrilik FLEX-PRIMER

L1,500

Prajmer (astar) akrilik i tretshëm në ujë me aftësi të lartë penetruese (depërtuese). Në kombinim me bojën elastike të papërshkueshme nga uji FLEXCOAT, krijon një sistem të shkëlqyer për hidroizolimin dhe zbukurimin e mureve. Gjithashtu është prajmer (astar) ideal për suvanë akrilike në trajtë paste MARMOCRYL.

Tag:

L1,500

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Prajmer akrilik FLEX-PRIMER

Prajmer akrilik FLEX-PRIMER i tretshëm në ujë, i një cilësie të lartë

VEÇORITË/INSTALIMET

Prajmer (astar) akrilik i tretshëm në ujë me aftësi të lartë penetruese (depërtuese). Në kombinim me bojën elastike të papërshkueshme nga uji FLEXCOAT, krijon një sistem të shkëlqyer për hidroizolimin dhe zbukurimin e mureve. Gjithashtu është prajmer (astar) ideal për suvanë akrilike në trajtë paste MARMOCRYL.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

100-200 g/m².

PAKETIMI

20 kg, 10 kg, 5 kg, 1 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Prajmer akrilik FLEX-PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Bojaku DS-99

Aditiv Bojaku DS-99

Sold by ISOMAT
L1,700
Prajmer akrilik FLEX-PRIMER
Prajmer akrilik FLEX-PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart