Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko çimentoje PLANFIX

L1,800

Stuko çimentoje me përmbajtje rrëshire për patinim dhe stukim sipërfaqesh betoni të pasuvatuara (për qëllime dekorative), mbushje poresh ose vrimash (zgavrash). Klasifikohet si PCC R2 sipas EN 1504-3.

L1,800

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko çimentoje PLANFIX

Stuko çimentoje PLANFIX

Me përmbajtje rrëshire.

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko çimentoje me përmbajtje rrëshire për patinim dhe stukim sipërfaqesh betoni të pasuvatuara (për qëllime dekorative), mbushje poresh ose vrimash (zgavrash). Klasifikohet si PCC R2 sipas EN 1504-3.

NGJYRA

Gri, e bardhë.

KONSUMI

Rreth 1,3 kg/m²/mm.

PAKETIMI

25 kg, 5 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko çimentoje PLANFIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vernik me bazë uji akrilik VS-W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer (astar) akrilik UNI-PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues lyerës AQUAMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart