Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko pllakash MULTIFILL 2-5

L800

Stuko me ngjyrë për fuga, me bazë çimento, për stukimin e pllakave në mur ose në dysheme. I përshtatshëm për mjedise të brendshme dhe të jashtme. MULTIFILL 2-5, për fuga me gjerësi nga 2 mm deri 5 mm. Klasifikohet si CG2 WA sipas EN 13888.

Tag:

L800

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko pllakash MULTIFILL 2-5

Stuko pllakash MULTIFILL 2-5

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko me ngjyrë për fuga, me bazë çimento, për stukimin e pllakave në mur ose në dysheme. I përshtatshëm për mjedise të brendshme dhe të jashtme. MULTIFILL 2-5, për fuga me gjerësi nga 2 mm deri 5 mm. Klasifikohet si CG2 WA sipas EN 13888.

NGJYRA

24 ngjyra të zgjedhura..

KONSUMI

0,2-2,0 kg/m², në varësi të përmasave të pllakave dhe gjerësisë së fugës.

PAKETIMI

25 kg, 5 kg, 2 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko pllakash MULTIFILL 2-5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë për pllaka termoizoluese ISOMAT AK-T33
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë ISOMAT AK-T35

Kolë ISOMAT AK-T35

Sold by ISOMAT
L1,250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Qumesht Betoni LATEX

Qumesht Betoni LATEX

Sold by ISOMAT
L2,200
Stuko pllakash MULTIFILL 2-5
Stuko pllakash MULTIFILL 2-5
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart