Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER

L2,900

Astar me bazë uji, akrilik. Ofron ngjitje të shkëlqyeshme dhe mbulim të lartë. Izolon njollat në sipërfaqe, që të mos shfaqen në lyerjen përfundimtare. I përshtatshëm për përdorim në sipërfaqe që do të vishen me bojë plastike, të ndotua me ndotës si tymi, nikotina etj. Mund të hollohet deri në 10% ujë të pastër. Në rast ndotjeje të lartë, këshillohet të përdoret i paholluar.

Tag:

L2,900

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER

Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER

VEÇORITË/INSTALIMET

Astar me bazë uji, akrilik. Ofron ngjitje të shkëlqyeshme dhe mbulim të lartë. Izolon njollat në sipërfaqe, që të mos shfaqen në lyerjen përfundimtare. I përshtatshëm për përdorim në sipërfaqe që do të vishen me bojë plastike, të ndotua me ndotës si tymi, nikotina etj. Mund të hollohet deri në 10% ujë të pastër. Në rast ndotjeje të lartë, këshillohet të përdoret i paholluar.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

Rreth. 11-12 m²/l për sipërfaqe.

PAKETIMI

3 l, 0,75 l.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vernik me bazë uji akrilik VS-W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOMAT ACRYL STUCCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Llaci ADIPLAST

Aditiv Llaci ADIPLAST

Sold by ISOMAT
L2,400
Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER
Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart