Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Grafiato MARMOCRET PLUS Decor

L1,500

 • Ofron aftёsi ujёlarguese (veti hidrofobe) tё plotё nga uji sipas DIN 18550.
 • Lejon transpirimin (frymёmarrjen) e shkёlqyer tё elementeve konstruktive.
 • Fasadat nuk kanё nevojё pёr lyerje.
 • Llaç industrial me veti tё standartizuara (konstante).
 • I pёrshtatshёm pёr pёrdorim tё jashtёm dhe tё brendshёm.
 • Nuk plasaritet si suvaja e zakonshme.
 • Thjeshtёzon punimet, sepse ka nevojё vetёm pёr shtesё uji.
 • Klasifikohet si llaç i tipit CS II, W2 sipas ΕΝ 998-1.

L1,500

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Grafiato MARMOCRET PLUS Decor

Grafiato MARMOCRET PLUS Decor

Suva me ngjyrë, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe. Sipërfaqe e palëmuar.

 • Ofron aftёsi ujёlarguese (veti hidrofobe) tё plotё nga uji sipas DIN 18550.
 • Lejon transpirimin (frymёmarrjen) e shkёlqyer tё elementeve konstruktive.
 • Fasadat nuk kanё nevojё pёr lyerje.
 • Llaç industrial me veti tё standartizuara (konstante).
 • I pёrshtatshёm pёr pёrdorim tё jashtёm dhe tё brendshёm.
 • Nuk plasaritet si suvaja e zakonshme.
 • Thjeshtёzon punimet, sepse ka nevojё vetёm pёr shtesё uji.
 • Klasifikohet si llaç i tipit CS II, W2 sipas ΕΝ 998-1.

Fushat e përdorimit

Ofrohet pёr suvatime tё bardha ose me ngjyrё, me aftёsi ujёlarguese (veti hidrofobe) me sipёrfaqe dekorative tё ashpёr (tё palёmuar), nё nёnshtresa me kёrkesa tё veçanta nё lidhje me aftёsinё elastike dhe ngjitshmёrinё. Zakonisht zёvendёson dorёn e fundit (“tё fёrkuar” ose “tё imёt”) tё suvasё.
Nё kombinim me ngjitёsen e armuar me fibra Isomat AK-THERMO pёrdoret si sistem pёr termoizolimin e konstruksioneve nga ana e jashtme.

NGJYRA

E bardhё (No 100) dhe guacke (No 207). Ngjyrat e tjera me porosi të veçantë (sasia minimale 5.400 kg).

KONSUMI

Rreth 1,4 kg/m²/mm të trashësisë së suvasë.
Trashësia e rekomanduar: 2,5-3,5 mm.

PAKETIMI

25 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grafiato MARMOCRET PLUS Decor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Themelesh ISOPAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Qumesht Betoni LATEX

Qumesht Betoni LATEX

Sold by ISOMAT
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart