Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST

Add your review

L13,900

Ngjitëse epokside 2 komponentesh, me ngurtësim të shpejtë, pa tretës (solvente). Eshtë e përshtatshme për ngjitje mermerësh, granitesh dhe të shumicës së materialeve të ndërtimit në sipërfaqe të ndryshme, në mure ose dysheme. Eshtë e përshtatshme për veshje sipërfaqesh vertikale për arsye se ngurtësohet shpejt (7 minuta). Ka aftësi ngjitëse dhe elastike të lartë dhe rezistencë të madhe ndaj veprimeve kimike. Eshtë shumë praktike për arsye se proporcionet e përzierjes së komponenteve janë të thjeshta (A:B = 1:1 sipas vëllimit). Klasifikohet si R2T sipas EN 12004.

L13,900

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST

Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST

2 komponentesh, me ngurtësim të shpejtë, për mermerë dhe granite

VEÇORITË/INSTALIMET

Ngjitëse epokside 2 komponentesh, me ngurtësim të shpejtë, pa tretës (solvente). Eshtë e përshtatshme për ngjitje mermerësh, granitesh dhe të shumicës së materialeve të ndërtimit në sipërfaqe të ndryshme, në mure ose dysheme. Eshtë e përshtatshme për veshje sipërfaqesh vertikale për arsye se ngurtësohet shpejt (7 minuta). Ka aftësi ngjitëse dhe elastike të lartë dhe rezistencë të madhe ndaj veprimeve kimike. Eshtë shumë praktike për arsye se proporcionet e përzierjes së komponenteve janë të thjeshta (A:B = 1:1 sipas vëllimit). Klasifikohet si R2T sipas EN 12004.

NGJYRA

Gri në të verdhë.

KONSUMI

Në varësi të përmasave dhe peshës së pllakave.

PAKETIMI

20 l, 4 l, 1 l.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Tarracash ISOFLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 2-5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për tarraca ISOFLEX-PU 500
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY FAST
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart