Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Qumesht Betoni LATEX

Add your review

L2,200

Rrëshirë përmirësuese e cila duke u shtuar në llaçet e ndërtimit dhe në suvatime rrit ngjitshmërinë, i bën ato të papërshkueshme nga uji, u jep aftësi elastike dhe në përgjithësi përmirëson cilësinë e tyre.

Tag:

L2,200

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Qumesht Betoni LATEX

Qumesht Betoni LATEX

VEÇORITË/INSTALIMET

Rrëshirë përmirësuese e cila duke u shtuar në llaçet e ndërtimit dhe në suvatime rrit ngjitshmërinë, i bën ato të papërshkueshme nga uji, u jep aftësi elastike dhe në përgjithësi përmirëson cilësinë e tyre.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

Hollohet me ujin e përzierjes në raporte LATEX : ujë = 1:1 deri me 1:5.
PAKETIMI
150 kg, 20 kg, 5 kg, 1 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Betoni LATEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AQUAFIX

AQUAFIX

Sold by ISOMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart