Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ML-PRIMER

L1,500

Dorë e parë llaçi akrilik i bardhë ose me ngjyrë, me bazë uji, me agregate tepër të imëta. Përmirëson trashësinë e nënshtresës përpara vendosjes së suvave dekorative të të gjitha llojeve (me bazë çimentoje, akrilike, silikoni, silikate). Për më tej, garanton sipërfaqe përfundimtare me ngjyrë uniforme, sidomos kur zgjidhet suva me ngjyrë të errët. I përshtatshëm për përdorim në mjedise të brendshme dhe të jashtme.

L1,500

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ML-PRIMER

ML-PRIMER

Dorë e parë llaçi akrilik i bardhë ose me ngjyrë, me bazë uji, me agregate tepër të imëta. Përmirëson trashësinë e nënshtresës përpara vendosjes së suvave dekorative të të gjitha llojeve (me bazë çimentoje, akrilike, silikoni, silikate). Për më tej, garanton sipërfaqe përfundimtare me ngjyrë uniforme, sidomos kur zgjidhet suva me ngjyrë të errët. I përshtatshëm për përdorim në mjedise të brendshme dhe të jashtme.

NGJYRA

E bardhë dhe 305 ngjyra të zgjedhura (paletë NCS) (sasia minimale për porosi: 15 kg).

KONSUMI

150-200 g/m².

PAKETIMI

15 kg, 5 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ML-PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për tarraca ISOFLEX-PU 500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart