Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko pllakash MULTIFILL 3-15

L700

Stuko me ngjyrë për fuga, me bazë çimento, për stukimin e pllakave në mur ose në dysheme. I përshtatshëm për mjedise të brendshme dhe të jashtme. MULTIFILL 3-15, për fuga me gjerësi nga 3 mm deri 15 mm. Klasifikohet si CG2 WA sipas EN 13888.

Tag:

L700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko pllakash MULTIFILL 3-15

Stuko pllakash MULTIFILL 3-15

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko me ngjyrë për fuga, me bazë çimento, për stukimin e pllakave në mur ose në dysheme. I përshtatshëm për mjedise të brendshme dhe të jashtme. MULTIFILL 3-15, për fuga me gjerësi nga 3 mm deri 15 mm. Klasifikohet si CG2 WA sipas EN 13888.

NGJYRA

8 ngjyra të zgjedhura.

KONSUMI

0,2-2,0 kg/m², në varësi të përmasave të pllakave dhe gjerësisë së fugës.

PAKETIMI

25 kg, 5 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko pllakash MULTIFILL 3-15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer (astar) akrilik UNI-PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko per pllaka cimentato JOINT-FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOMAT ACRYL STUCCO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart